Site Kullanım Şartları

Site

Genel bakış
Aşağıda, siz ve ÖZTEKNİK MAKİNE arasındaki yasal bir sözleşmenin koşulları vardır. Erişimde bulunduğunuz bu web sitesini kullanarak; sizin bu kullanım koşullarını okuduğunuzu ve bu koşullara , Gizlilik Politikaları ,kontrol yasaları ve düzenlemeleri de dahil olmak üzere tüm yasalara ve yönetmeliklere uyduğunuzu kabul etmiş bulunmaktasınız. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu Web sitesini kullanmayın.
ÖZTEKNİK MAKİNE, size bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda bu Kullanım Koşullarını,Gizlilik Politikalarını ve bu yazıyı güncelleyerek bu Web sitesinde yer alan diğer tüm bilgileri değiştirebilir. ÖZTEKNİK MAKİNE ayrıca, haber vermeksizin herhangi bir zamanda, bu sitede tanımlanan ürünlere, hizmetlere ve programlara ilişkin geliştirmeler veya değişiklikler yapabilir.

Genel
Bu web sitesi, mülkiyete ilişkin uyarıları ve telif hakkı bilgileri, uyulması ve takip edilmesi gereken terimleri içerir. Ilgili bilgiler için " Copyright © 2012.ÖZTEKNİK MAKİNE tüm hakları saklıdır." başlıklı sekmesine bakın.
ÖZTEKNİK MAKİNE, size münhasır olmayan, bu sitede bulunan site içeriğini ve tüm içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, dağıtılamaz veya Özteknik Makine'nin önceden yazılı onayı olmadan türev işlerin yaratılması için kullanılamaz. Bu sitede, yalnızca bilgisayarınıza ve bu Web sitesinin kişisel, ticari olmayan kullanım için Web sayfalarına erişmek ve görüntülemek için devredilemeyen, sınırlı bir izine bağlıdır. Bu izin size bu sitede görüntülenen içeriği değiştirmemeniz şartına bağlıdır, tüm telif hakkı, ticari marka ve diğer mülkiyet bildirimlerini korumak amaçlıdır. Yukarıda belirtilenlere rağmen, kendi lisans kayıt, koşul ve bildirimleri ile bu siteden yüklenmesi, erişilmesi veya diğer kullanıma hazır herhangi bir yazılım ve diğer malzemeler söz konusu hüküm, koşul ve bildirimleri tarafından idare edilecektir.
Bu sitede şartlar, koşullar ve bildirimler ile uymamanızdan önceden bildirimde bulunmaksızın, size verilmiş tüm haklar otomatik olarak feshedilir ve hemen elinizde veya kontrolünüzde bulunan yüklenmiş malzemelerin tüm kopyalarını imha etmeniz gerekir. Yukarıdaki paragrafta belirtilen sınırlı izin haricinde, Özteknik Makine, herhangi bir patent, ticari marka, telif hakkı veya diğer bir mülkiyet hakkı veya fikri mülkiyet hakkı kapsamında herhangi bir açık veya zımni hak veya lisans vermez.
Bazı uyarılar
Bu Web sitesi üzerindeki bilgilerde vaat veya doğru, güncel veya tam, ve bu sitede teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir.ÖZTEKNİK MAKİNE, bilgileri güncel tutmak veya sitede yayınlanan bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme sorumluluğunu almaz (ve bu sorumluluğu açıkça reddeder). Buna bağlı olarak, bu sitede tanımlanan tüm hizmetler, ürünler veya diğer konularla ilgili olarak herhangi bir karar vermeden önce tüm yayınlanan bilgilerin doğruluğu ve tamlığı teyit etmelidir.
ÖZTEKNİK MAKİNE, bir sorun çözülmesi amacıyla bilgi sağlamayı seçmiş olsa bile ÖZTEKNİK MAKİNE ,bildirilen sorunların, ÖZTEKNİK MAKİNE tarafından çözüleceğine dair hiçbir garanti vermez.

Çeviriler
Bu Web sitesinde belirli metinler, İngilizce dışındaki dillerde de sağlanabilir. Metin hiçbir insan müdahalesi veya inceleme ile bir kişi veya yalnızca bilgisayar yazılımı tarafından çevrilebilir. Bu çeviriler, size kolaylık olarak sağlanır veÖZTEKNİK MAKİNE; bilgisayar tarafından oluşturulan veya gerçekleştirilen, olsun ya da olmasın, bir kişi tarafından, herhangi bir beyanda veya çevirinin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin taahhütte bulunmaz.
GARANTİ REDDİ
BU SİTENİN KULLANIMI RİSKİ SİZE AİTTİR ; TÜM MALZEMELER, BİLGİLER, ÜRÜNLER, YAZILIMLAR, PROGRAMLAR VE HİZMETLER HERHANGİ BİR GARANTİ İLE SAĞLANIR.ÖZTEKNİK MAKİNE AÇIKÇA HUKUKUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE FERAGAT TÜM AÇIK, SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, DOLAYLI KANUNİ VE DİĞER GARANTİLER, GARANTİLER, VEYA TEMSİL, SATILABİLİRLİK GARANTİSİ, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL MÜLKİYET VE FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI. SINIRLAMA OLMAKSIZIN, ÖZTEKNİK MAKİNE HİÇBİR GARANTİ VEYA BU WEB SİTESİNİN KESİNTİSİZ, ZAMANINDA, GÜVENLİ VE HATASIZ OLACAĞINI GARANTİ ETMEZ.
KAYBETTİ PROGRAM VEYA DİĞER VERİLERİN, AÇIKÇA SÖZ KONUSU ZARAR OLASILIĞI OLMAYACAKTIR. BU SORUMLULUK TUTMA VE FERAGAT SÖZLEŞME, GARANTİ, HAKSIZ, VEYA BAŞKA BİR HUKUK TEORİLERİ DAYALI OLSUN, TÜM DAVA NEDENLERİ İÇİN GEÇERLİDİR.